Vacu Fit Thermal

VACU FIT THERMAL, to unikalne urządzenia treningowe składające się z bieżni zamkniętej w kapsule z promiennikami podczerwieni.
Promienie podczerwone, to promieniowanie cieplne, które penetruje skórę do głębokości ponad czterech centymetrów i jest z łatwością wchłaniane przez ciało.

Podczas ćwiczeń w Vacu Fit Thermal działające promienniki podczerwieni oczyszczają skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta i zdrowa skóra. Promienie podczerwone nagrzewają ciało i rozszerzają naczynia krwionośne. Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi i lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek. Skóra czerwienieje, co oznacza, że bogata w tlen krew dociera do miejsc, gdzie często może jej brakować w wystarczających ilościach. Proces ten powoduje również usunięcie z organizmu dużych ilości toksyn, które nie zalegają w głębszych warstwach skóry.

Ideą Vacu Fit Thermal jest połączenie ćwiczeń fizycznych na bieżni wraz z działaniem promieni podczerwonych w szczelnie zamkniętej kapsule.

 

Wyniki badań medycznych znane od lat mówią jednoznacznie, iż wyprodukowanie 1 grama potu powoduje spalanie 0,586 kcal.

Dzięki zastosowaniu promieni podczerwieni w zamkniętej kapsule w której dodatkowo ćwiczymy nasz organizm wytwarza 5-6 krotnie więcej potu niż podczas klasycznych zabiegów w saunie lub w innych urządzeniach podobnego typu. Wyobraź sobie, że podczas 30 minutowego zabiegu w Vacu Fit Thermal spalasz nawet do 1000 kcal.!

Zamień forsujące i wyczerpujące ćwiczenia na siłowni na 30 minutowy zabieg Vacu Fit Thermal i uzyskaj spektakularne efekty kilkanaście razy szybciej! Ćwiczenia w Vacu Fit Thermal maksymalnie potęgują uzyskiwane efekty.

  • dzięki wykorzystaniu promieni podczerwonych oraz wykonując ćwiczenia fizyczne spala się kilkukrotnie szybciej tkankę tłuszczową (niż ćwicząc w tradycyjny sposób) co jest szczególnie ważne w przypadku: brzuch, uda, pośladki.
  • ponad 90% użytkowników straciło po 20 treningach do 30 cm czystego tłuszczu na obwodzie ciała (uda, pośladki, brzuch). Efekty są szybko widoczne i utrzymują się przez wiele miesięcy
  • ćwiczenia na VACU FIT są obecnie najbardziej skuteczną metodą w walce z cellulitem – CELLULIT ZNIKNĄŁ U 80% UŻYTKOWNIKÓW. Dają one pewność sukcesu pod warunkiem, poddania się odpowiedniej ilości treningów, zależnie od stopnia zaawansowania cellulitu.

Dzięki wytwarzanemu przez promienniki podczerwieni ciepło w urządzeniach VACU FIT THERMAL polepsza się ukrwienie w miejscu działania podciśnienia czyli od pasa w dół. Powoduje to spalanie tłuszczu zmagazynowanego właśnie w tych miejscach oraz umożliwia odtransportowanie szkodliwych produktów przemiany materii. Ćwiczący chudnie, znika cellulit, a skóra staje się jędrniejsza.